OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yollar artık daha da eğlenceli olacak

Yollar artık daha da eğlenceli olacak

174

 

Yeni duyurusu yapılmış olan bir DLC paketi ile beraber ETS 2 isimli oyuna en sonunda Türkiye haritası da gelmiş olacak.

SCS Software şirketinin YouTube kanalı üzerinde paylaşılmış olan bir video ile beraber Türk asıllı oyuncular olarak çok fazla heyecanlandık, çünkü en sonunda ETS 2 isimli oyuna Türkiye haritası gelmiş olacak. Fakat ülkemizin hepsini oyun içerisinde göremeyeceğiz zira tahmin edebilecek olduğunuz gibi yüzölçümü fazlasıyla büyük bir ülkeye sahip durumdayız. Şu anda Türkiye’nin yalnızca Trakya bölgesi oyun içerisinde oynanabilir bir durumda bulunacak.

Aslında yine üzülmeye hiç bir şekilde gerek yok zira Türkiye’nin geri kalmış olanı da kademeli bir şekilde oyuna ilave edilecek. Road to the Black Sea DLC’siyle beraber oyuna Romanya ile birlikte Bulgaristan haritası da ilave ediliyor. DLC konusunda kesin bir çıkış tarihi verilmiş değil, şu anda yalnızca 2019 senesi içinde gelecek olduğunu bilmekteyiz.

Oyunun DLC’si ile alakalı Steam sayfası da daha şimdiden oluşturulmuş bir vaziyette. Bilinmekte olduğu gibi ETS 2 isimli yapım, ülkemiz içerisinde çok fazla seveni olan bir oyun. Yani SCS Software şirketinin bu adımı bir geç kalınmış olsa bile çok güzel bir adım olarak öne çıkıyor. Ülkemizin tümünü oyun içerisinde görebilmek amacıyla çok büyük bir sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.