OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rage 2 isimli oyunun yol haritası kesinleşti

Rage 2 isimli oyunun yol haritası kesinleşti

113

 

The Elder Scrolls V: Skyrim isimli yapım ile birlikte aklımıza kazınmış olan ünlü durumdaki oyun yapımcılarından Bethesda Software şirketinin yeni FPS (1. şahıs nişancı) oyunlarından Rage 2 konusundaki bilgiler, oyunun çıkması için daha aylar varken bile gelmekteydi. Bugün de Bethesda şirketi tarafından yapılmış olan paylaşım içerisinde Rage 2 isimli oyununda zaman içinde hangi yolun izlenecek olduğu açık bir şekilde gösterilmiş oldu.

Fazlasıyla yakın bir tarih içerisinde resmi bir şekilde yayımlanacak olduğu açıklanan Rage 2 isimli oyunla alakalı beklenti gerçek açıdan çok büyük. Bunun kapsamında hayranlarını daha çok bekletmeme konusunda isteği olan Bethesda şirketi; kostümler ile birlikte yarışmalar, etkinlikler ve daha pek çok şeyin tarihini üzerinde barındıran bir paylaşımı gerçekleştirdi. GTA isimli seriden alışkın durumda bulunduğumuz hilelerin yer alacağı Rage 2 isimli oyunla alakalı ilerleyen süreç içerisinde ”hile” sayılarının kat kat arttırılacak olduğu da gelmiş olan bilgilerin arasında yer alıyor.

Yapılmış olan paylaşım içerisinde daha öncesinde herhangi bir oyun üzerinde eşine hiç bir şekilde rastlamamış olduğumuz ”Bataklık Kapışmaları”nın yapılacak olduğunu da açık bir şekilde gösteren Bethesda şirketi, özellikle de oyun üzerindeki 30. günü (1. ayı) kutlayabilmek amacıyla çok daha büyük bir güncellemeyi sunacak olduğunu da belirtmekte. 2019 senesinin sonuna kadar gündemden hiç bir şekilde düşmemesi konusunda beklenti bulunan Rage 2 isimli yapımın 3 gün sonrasında, 14 Mayıs Salı gününde paylaşılacak olduğu da gelmiş olan bilgiler arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.