OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG Mobile CS:GO’dan bir silah kaplamasını çalmış

PUBG Mobile CS:GO'dan bir silah kaplamasını çalmış

11

 

PUBG Mobile adlı yapıma gelmiş olan bir M16A4 kostümünün, CS:GO adlı yapımdaki bir silah kaplaması ile nerdeyse aynı olduğu ortaya çıkmış durumda. İki tane kozmetik özelliğin pek çok farklı açıdan benzerlik göstermiş olması da dikkatleri çekiyor.

Oyunlar, aslında çok daha yeni kozmetik ürünleri tasarlama esnasında benzeyen oyunlardan ilham alabilmektedir. Özellikle de düzenli bir şekilde güncellemeler almış olan oyunlar üzerinde bu durum çok sık bir şekilde görülür ve aslında tamamen normaldir. Lakin arada bir arada yer alan benzerliklerin abartıya kaçmış olduğu durumlar olabilmekte.

Benzerliklerin sınırlarını aşmış olduğu bu yeni örnek, PUBG Mobile adlı yapıma getirilen yeni bir M16A4 kaplaması olarak öne çıkan Psycho Savage’da ortaya çıkmış oldu. Yeni ortaya çıkmış olan silah kaplaması, topluluk tarafından da çok büyük bir beğeniyle karşılanmış olsa da genel hatları ile Counter-Strike Global Offensive adlı yapımdaki Neon Revolution ismi verilmiş olan AK47 kaplamasıyla nerdeyse birebir aynı durumdaydı.

PUBG Mobile adlı yapıma son olarak 0.17.0 adlı güncelleme ile Battle Royale Pass 12. Sezonun yanı sıra ikinci yıldönümüne özel kozmetik içerikleri de gelmiş durumdaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.