OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mafia ll adlı yapım geri mi dönecek?

Mafia ll adlı yapım geri mi dönecek?

6

Ortlama bir şekilde 2 seneden beri herhangi bir şey paylaşmayan Mafia adlı yapımın resmi Twitter hesabı geri dönüş yaparak çok uzun bir aranın ardından ilk defa tweet atmış oldu. Söz konusu bu tweetin, oyunun remastered ile alakalı bir versiyon hazırlıklarının yapılmaya başlandığı söylentileri ayyuka çıkmış durumdayken gelmesi de herkesin dikkatlerini çekmiş durumda.

Bir dönemlerinde bayağı bir popüler oyunları arasında yer alan Mafia adlı serinin resmi Twitter hesabı ortalama bir şekilde iki seneden beri hiçbir şey paylaşmamaktaydı. Mafia 2 adlı yapımın remastered versiyonunun yayın yapmaya hazırlandığı şeklindeki söylentilerinin internet üzerinde hızlı bir şekilde yayılmakta olduğu ve oyun severlerin çok fazla heyecanlanmış olduğu bir dönem içerisinde çok büyük bir sürpriz yaşanmış oldu ve resmi hesap üzerinden ilk defa yeni bir tane daha tweet atılmış oldu. Remastered oyunun gelecek olduğunu kesin bir dille doğrular nitelikte bulunduğu konusunda düşünceler bulunan tweet sadece tek bir kelimeden meydana geliyor o ise: ”Family” ( yani türkçe de Aile).

2020 senesinin aslında söz konusu bu oyunun ilk çıkış yapmasının 10. senesi olduğu düşünüldüğü zaman, bu senenin remaster veyahut remake bir oyunla ilgili olarak bayağı bir uygun olduğu da gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.