OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

John Wick isimli film artık bir oyun olacak

John Wick isimli film artık bir oyun olacak

184

 

John Wick ismine sahip olan film serisini temel almış olan oyunlardan John Wick Hex konsolların yanı sıra PC için de resmi bir şekilde duyurulmuş oldu.

Yayıncılardan Good Shepherd Entertainment şirketi ile birlikte geliştirici stüdyolardan Bithell Games şirketi, John Wick ismine sahip film serisini temel almış durumdaki; ”hızlı tempoya sahip, aksiyon odağı bulunan strateji oyunu” olarak öne çıkan John Wick Hex isimli oyunu konsolların yanı sıra PC ve de Mac için resmi bir şekilde duyurdu. PC ile birlikte Mac versiyonları çıkışı ise Epic Games Store platformuna özel bir durumda olacak. Çıkış konusundaki tarihi de halen resmi bir şekilde açıklanmış değil.

Filmlerin arkasında yer alan yaratıcı ve de oyuncu ekiple çok yakın bir şekilde işbirliği içinde oluşturulmuş olan John Wick Hex isimli oyunda oyuncuların her bir eylemiyle birlikte saldırıyı sonuçlarını da çok dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurup seçmesi gerekli olacak.

Oyunda yer alan her bir hareket filmlerden özel bir sahne gibi hissettirmekte ve her bir dövüş görevinizi içerisindeki ilerlemenize katkıda bulunmaktadır. Ayrıca kesin bir şekilde stratejik düşünme gerektirmektedir. Geliştirici şirket bu oyunu dövüş koreografisine sahip bir satranç şeklinde tanımlıyor.

Seslendirme kadrosu içerisinde Ian McShane ile birlikte Lance Reddick’in yer alacağı da resmen doğrulanmış bir durumda. Öteki büyük isimler ise ileriki bir tarih içerisinde resmi bir şekilde açıklanacak. Paylaşılmış olan ilk tanıtım videosuna ise oyunun resmi web sayfası üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.