OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Her sene yeni bir tane Call Of Duty geleceği konusunda açıklama yaptı

Her sene yeni bir tane Call Of Duty geleceği konusunda açıklama yaptı

17

Call of Duty isimli yapımın oyuncular ile buluşmasını sağlamış olan Activision şirketi, 2. çeyrekten sonra yatırımcılarla gerçekleştirilen görüşmeler esnasında her sene bir tane Call of Duty oyunu çıkacak olduğu konusunda açıklama yaptı. Şirket, devamlı durumdaki içeriğin Call of Duty’de her zaman olduğundan çok daha önemli bir duruma gelmiş olduğunu ifade ederken, en azından konsol ile birlikte bilgisayar kısmında her sene yeni bir tane oyun duyurulacak olmasını Call of Duty isimli markanın anahtar parçalarından bir tanesi şeklinde görmekte olduklarını ifade etti.

Activision şirketi söz konusu bu oyunun bilgisayar ile birlikte konsol kısmıyla mobil kısmını da ayrı tutmakta. Call of Duty: Modern Warfare benzerinde yer alan oyunlar, marka açısından çok kritik öneme sahip olduğu açıklandı ve her sene içerisinde yeni bir tane oyun paylaşmanın söz konusu bu seriyi taze tutabilmek amacıyla çok önemli bir durumda bulunduğu belirtildi. Mobil platform üzerindeyse oyunun, güncellemeler aracılığıyla devamlı olarak yeni gözükmesi sağlanıyor olacak. Canlı – servis şeklindeki bir modeli kullanacağı açıklanan bu oyunun ömrü ise çok daha uzun bir durumda bulunacak.

2005 senesi içerisinde çıkan Call of Duty 2 isimli yapımda İkinci Dünya Savaşı’nda cephe cephe savaş geçirdikten sonra her sene kendimizi çok daha yeni bir çatışmanın ortasında bulmuş olduk.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.