OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

GTA 6 oyunu ne zaman çıkacak?

GTA 6 oyunu ne zaman çıkacak?

213

 

Milyonlarca saydaki oyuncunun uzun saatler boyunca başından kalkmamış olduğu ve satışa çıkartılan serinin ilk oyunundan bu zamana kadar fazlasıyla büyük bir ilgi görmeyi başaran Grand Theft Auto serisi için çok daha yeni bir halka daha ilave edlecek. GTA 6 ismi ile satışa çıkartılması konusunda beklenti bulunan bu oyunla alakalı yeni detaylar da gün yüzüne çıkmış oldu.

GTA 5 isimli oyunun sonrasında çıtayı fazlasıyla yukarı çıkartmış olan Rockstar Games şirketinin uzun zamandan beri GTA 6 oyunu üstünde çalışmakta olduğu da bilinmekte. Fakat ne oyunun çıkacağı tarihiyle alakalı kesin bir bilgi bulunuyor; ne ise oyunun belirginleşmiş özelliklerinden söz edebilmek olanaklı. Bütün bunlara rağmen oyunla alakalı sızıntılar da bulunmuyor değil. Yapımcı firmanın tarafından doğrulanmış bir durumda olmasa bile GTA’nın yeni oyunu içerisinde tekrar bir şehir suçlusu olarak oyunda yer alacağız; bu defa ise çetelere katılıp Vice City kentinde çok büyük bir uyuşturucu baronu olmak için çalışacağız.

GTA 6 isimli oyunun satışa çıkartılacağı tarih kesinleşmiş bir durumda değil; fakat 2020 senesi içerisinde karşımıza çıkması konusunda bir beklenti bulunan PlayStation 5 konsolu ve Xbox Scarlett konsoluyla beraber yeni oyunu karşımızda görecek olabiliriz. Başka bir deyiş ile anlatmak gerekirse bellek kısıtlamalarından dolayı yeni gelecek GTA oyununu PS4 konsolu ya da Xbox One X konsolları üzerinde göremeyebiliriz.

En son ise GTA 6 isimli oyunda görevler arasında geri dönüş bulunacağı ve dükkanlardan bazılarının değişik dönemlerde değişik tipte ürünler satacak oldukları da belirtilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.