OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yu-Gi-Oh! bütün platformlarda yer alacak

Yu-Gi-Oh! bütün platformlarda yer alacak

141

 

Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist isimli yapım, ilk önce Nisan ayı içerisinde Nintendo Switch adlı platformla alakalı paylaşılmıştı. Japonyada merkezi bulunan Konami şirketi, oyunu paylaşmış olduğunda değişik platformlara gelip gelmeyecek olduğu hususunda da herhangi bir bilgi aktarmamıştı.

Fakat söz konusu bu oyunun PlayStation 4 platformu ile birlikte Xbox One platformu ve PC platformları üzerine gelecek olduğu da en sonunda duyurulmuş oldu. Mevcut durumdaki bu oyunun, bu söz konusu 3 tane platforma tam olarak ne zaman gelecek olduğuyla alakalı herhangi bir tarih verilmemiş olsa bile 2020 senesinin içinde çıkmasına kesin gözle bakılmakta. Oyunun mevcut durumaki duyurusunu Jump Festa 2020 kapsamında gerçekleştirmiş olan Konami şirketi, oyunla alakalı olarak herhangi bir tanıtım videosu ya da fragman paylaşmış değil.

Konami şirketi öte yandan söz konusu oyunun Nintendo Switch sürümüyle ilgili olarak bedava bir içerik güncellemesi yapacak olduğu konusunda da duyuru yaptı. Gelecek yıl oyuncularla buluşacağı açıklanan söz konusu güncelleme, oyuna yeni kartlar ilave edecek ve oyun üzerinde yer alan toplam kart sayısı 10.000 tanenin üstüne çıkmış durumda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.