OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni Spider-Man oyunu PS 4’e özel mi olacak?

Yeni Spider-Man oyunu PS 4'e özel mi olacak?

17

 

Eylül ayı içerisinde oyuncularla buluşmaya hazırlanan Marvel’s Avengers ile alakalı çok daha yeni bir iddia ortaya atılmış oldu. Bir çevrimiçi mağaza üzerinde ortaya çıkmış olan özel bir bilgiye bakılırsa Spider-Man adlı yapım, Marvel’s Avengers’a PS 4 konsoluna özel bir şekilde ilave edilmiş olacak.

Bu yıl içerisinde eylül ayı içerisinde PC konsolunun yanı sıra PlayStation 4 konsolu ile birlikte Xbox One konsolu ve Stadia platformu üzerinde yolunu bulmaya hazırlanan Marvel’s Avengers üzerinde Iron Man’in yanı sıra Hulk ile birlikte Thor,
Captain America, Ms. Marvel ve Black Widow adlı yapım özellikle sinematik evren üzerinde çok sevilmiş karakterler yer alıyor olacak.

Fakat oyun üzerinde yer alacağı açıklanan karakterler yalnızca bunlarla da bitmemekte. 29 Temmuz tarihi içerisinde gerçekleştirilen Avenger War Table yayını esnasında oyunun geliştirici stüdyolarından biri olarak öne çıkan Crystal Dynamics şirketi, oyuna daha sonrasında ilave edilecek ilk karakterini resmen duyurmuştu: Hawkeye. Söz konusu bu karakter, oyuna kendisine ait hikaye görevleriyle beraber ilave etmiş olacak. Öte yandan Hawkeye adlı yapıma ilave olarak oyuna eklenecek çok daha değişik bir karakterden de söz edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.