OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni paylaşılan fragman The Surge 2 hikayesini açığa çıkarıyor

Yeni paylaşılan fragman The Surge 2 hikayesini açığa çıkarıyor

13

 

Focus Home Interactive şirketinin yeni oyunu olarak öne çıkan The Surge 2 isimli yapımın hikayesine ait ilk fragmanı paylaşıldı.

Fragmanla beraber ana karakterlere bakabilme imkanı da ortaya çıkmış oldu. Öte yandan bu fragman, oyunun hikayesiyle alakalı bir takım bilgileri de içinde barındırmakta. Oyuncular, sokak üzerinde dolaşmakta olan ve hükümet tarafından A.I.D şeklinde adlandırdığı birliklerle oyun içinde bol bir şekilde karşılaşıyor olacaklar.

Oyun oynayanlar, oyun içerisinde yozlaşmış bir sınıf haline gelen ve Nano ismi verilmiş bir tarikatla da karşı karşıya bir durumda. A.I.D’ler ise baskı ile birlikte şiddetli bir şekilde sokakları güvenli tutma konusunda çalışmaktayken, Nano tarikatına üye olanlar, sokaklar üzerinde arta kalmış malzemeleri toplamaya çalışıyorlar. Oyuncuların kendileri ile arasında garip bir bağ yer aldığını bilmiş oldukları ufak bir kız çocuğu olarak öne çıkan Athena, bilinmeyen bir yola ışık tutmakta. Hikaye içerisinde Athena’yla da bol bir şekilde karşılaşılacak gibi gözükmekte.

The Surge 2 isimli yapımın daha önceki oyundan değişik bazı özelliklerde yer alıyor. Yeni silahlarla birlikte kullanabilecek olduğunuz yeni teçhizatların yanı sıra yeni ekipmanlar da oyuna ilave edilmiş bir vaziyette. Öte yandan söz konusu bu oyun, çok daha gelişmiş bir dövüş sistemizi üzerinde barındırıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.