OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni oyunla ilgili isim ortaya çıktı

Yeni oyunla ilgili isim ortaya çıktı

19

E3 2019 isimli etkinlik içerisinde yer almayan fakat 2019 senesi içinde duyurulacak olduğu konusunda bilgiler bulunan Need for Speed isimli seriye ait yeni oyun ilk defa, Avusturya’da merkezi bulunan bir tane oyun satış sitesi üzerinde görüntülenmiş oldu. Burda yer alan listelemeye bakılır ise oyunun adı Need for Speed Heat olarak karşımıza çıkacak.

İlk defa 1994 senesi içerisinde piyasaya çıkartılan ve Electronic Arts şirketinin uzun soluğa sahip oyun serileri arasında yer alan Need for Speed, 2019 senesi içinde yeni bir tane daha oyunla karşımıza çıkmış olacak. Bu zamana kadarki süre içerisinde bu oyunla alakalı bilgiler kamuoyuyla hiç bir şekilde paylaşılmadı fakat ortaya çıkmış olan yeni bir tane listeleme, oyunun adıyla ilgili bilgileri ortaya çıkartmış oldu.

Avusturya’da merkezi bulunan bir tane oyun satış platformu olarak hizmet veren Gamewar üzerinde yer alan listeleme, Twitter kullanıcılarından bir tanesinin gözünden kaçmadı ve bu söz konusu listeleme sayfasını ekran görüntülerini alarak kaydetti.

Bu yapılmış olan paylaşıma bakılır ise Gameware isimli platform, yeni karşımıza çıkacak Need for Speed isili oyunu ”Heat” ismi ile göstermekte. Fakat şu zamanlarda internet sayfası üstünde bu şekilde bir oyun yer almıyor. Bu durum ise kafalarda yer alan soru işaretlerini arttırmış bir durumda. Gameware isimli platform, bu işlemi bir reklam maksadıyla mı gerçekleştirdi yoksa ciddi bir açıdan yanlış bir şekilde mi listelendi bu bilinmezliğini koruyor. Fakat mevcut durumda bulunan bilgilere bakılır ise gelecek dönemler içerisinde Need for Speed Heat adına sahip bir oyun karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.