OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni indirilebilir içerik paketi duyurusu yapıldı

Yeni indirilebilir içerik paketi duyurusu yapıldı

15

 

Son senelerin en popüler hale gelen çok oyunculu çok büyük boyutlara sahip çevrimiçi rol yapma oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan The Elder Scrolls Online adlı yapım, yakın zaman içinde vampirlerin yanı sıra kurtadamlarla dolu çok daha yeni bir indirilebilir içerik paketine kavuşmuş olacak.

Stonethorn ile beraber oyun içerisine bir çok yeni içerik ilave edilmiş olacak. Antik dönemlerden kalan Castle Thorn’a dalarak vampir ordusuna kafa tutma esnasında yeni toplanabilirler bulmanın yanı sıra çok daha yeni ödüller kazanmış olacağız.

Stonethorn isimli indirilebilir paket, 24 Ağustos tarihi içerisinde PC platformunun yanı sıra Mac platformu ve Google Stadia için yayınlanmış olacak. Xbox One ile birlikte PlayStation 4 konsoluna sahip olanların da 1 Eylül tarihini beklemesi gerekiyor olacak. Castle Thorn’un korkunç bir durumdaki gerçeklerini keşfetmiş olacak ve Stone Garden’da yer alan dehşetleri ortadan kaldırmış olacağız.

Yeni ilave edilecek iki tane zindanla beraber bir senedir devam etmekte olan The Dark Heart of Skyrim isimli hikayeyi de devam ettirmiş olacağız. Antik dönemlerden kalma olan söz konusu kalenin karanlık efendisini alaşağı etmeye gayret edeceğiz. Fantastik evrenlerle ilgili olarak herkesin alışkın olduğu bir durumdur bu da yani.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.