OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni güncellemede neler sunacak?

Yeni güncellemede neler sunacak?

57

 

Minecraft adlı yapım, yeni bir güncelleme alma konusunda hazırlık yapıyor. ”1.16 Nether Güncellemesi” şeklinde adlandırılmış olan söz konusu bu güncelleme, oyuna bir çok fazla yenilik kazandırabilecek ve oyunda yer alan mevcut problemleri de çözmüş olacak. Geliştirici durumda bulunan ekip şimdilerde, yeni gelecek güncellemeye oyun içinden ufak bir bakış atılmasını sağlamakta.

2009 senesinde yaşamımıza girmiş olmasına karşın popülaritesini hiç bir şekilde yitirmeyen ve çok uzun bir zamandır da dünya üzerindeki en fazla satış gerçekleştiren oyun unvanını elinde tutmuş olan Minecraft adlı yapım, yakın bir gelecek zamanda güncelleme alıyor olacak. ”1.16 Nether Güncellemesi” şeklinde adlandırmış olan söz konusu bu güncelleme, oyun severleri bir zamandır heyecanlandırmaktaydı. Şu zamanlarda da bu güncellemeye yönelik ilk detaylar ortaya çıkmış durumda.

Minecraft adlı yapımın geliştirici firması olarak öne çıkan Mojang şirketinin hazırlamış olduğu bir tane blog yazısı, yeni güncellemenin tam olarak neler getirecek olduğunu da ortaya koymaktadır. Firma tarafından yapılmış olan açıklamalara bakılırsa Minecraft adlı yapımın 1.16 güncellemesi; oyun için çok daha yeni biyomların yanı sıra yeni bazı bloklar ve bazı eski kalıntılar kazandırmış olacak. Öte yandan söz konusu bu yeni güncelleme, oyunda yer alan bir çok problemi de gidermiş olacak. Geliştirici durumda bulunan ekip bu şekilde, Minecraft adlı oyunculara çok yeni bir deneyim kazandırmayı planlamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.