OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni güncelleme ile eski haritalar da gelecek

Yeni güncelleme ile eski haritalar da gelecek

18

 

Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımın Season One isimli güncellemesi karşımıza geleli sadece 2 haftalık bir zaman oldu.
Ancak bugün karşımıza çıkacak durumda bulunan ve bir nevi güncelleme güncellemesi niteliğini taşıyan ”Season One Refresh” adlı güncelleme, herkesin sevdiği 2 tane eski haritayı oyuna ilave etmekle birlikte çok daha yeni bir tane oyun modu, yeni bir tane daha operatorun yanı sıra yeni görevleri de CoD oynayanların kullanımına sunmuş olacak.

Yeni karşımıza çıkacak operator ise Allegiance’a katılan bir tane FSB ajanıdır. Gizli ajanlardan Nikto oyun içerisinde kazanılabilecek bir karakter değil. Bunun içinse az da olsa paraya kıymanız gerekli olacak. Nikto’ya sahip durumda bulunabilmek amacıyla yapmanız gerekli olan şey ise Nikto’nun da içerisinde yer aldığı, aynı zaman içinde silah planlarının yanı sıra yeni bir saatle birlikte çok daha fazla aksesuar da içeriğinde barındıran bir tane paket alımı yapmak. Bu söz konusu paket mağaza üzerinde 2400 CP ile satışa çıkmış olacak. Bunların yanı sıra söz konusu bu güncellemenin getirmiş olduğu 2 tane paket daha bulunuyor. Blood Stained ile birlikte Holideadly ismine sahip paketler de sırası ile 2400 CP ve ayrıca 1100 CP tutarında mağazadan temin edilebiliyor olacak.

Güncellemenin getirmiş olduğu yeniliklerden bir başkası da eski haritalar olarak öne çıkıyor. Vacant ile birlikte Shipment isimli haritalar olmak üzere 2 tane eski ve herkes tarafından sevilen haritayı oyuna geri kazandırmış olarak karşımıza çıkacak Season One Refresh isimli güncelleme, CoD serisinin eski oyuncularını da çok sevindirmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.