OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni gelecek Call of Duty oyununun konusuyla alakalı bilgiler sızdı

Yeni gelecek Call of Duty oyununun konusuyla alakalı bilgiler sızdı

10

 

Savaş oyunları arasındaki efsanelerden bir tanesi olan ”Call of Duty” isimli serinin her sene yeni bir sürümünün çıkartılacağı konusundaki açıklamalar kafaları çok fazla karıştırmıştı. Şimdilerde ise ortaya çıkmış olan bilgilere bakılırsa 2020 senesinde piyasaya çıkartılacak Call of Duty isimli oyunun adını da ortaya koymuş oluyor.

Bu defa ki iddiaları ortaya çıkartan ise özellikle de Call of Duty isimli yapımın gelecek dönemler içerisinde piyasaya çıkartılacak yeni versiyonunun ismini çok iyi bilmeyi başaran LongSensation olarak karşımıza çıkıyor. LongSensation isimli popüler isim şimdi ise Call of Duty isimli yapımın 2020 senesinde piyasaya çıkartılacak olan versiyonunun adı konusunda da açıklama yaptı. Açıklamalara bakılır ise Call of Duty isimli oyunun bir sonraki sürümüyle alakalı adı ”Call of Duty: Black Ops” ya da ”Call of Duty: Black Ops V” olarak karşımıza çıkacak.

LongSensation tarafından ortaya atılmış olan iddiaları da bunla sınırlı bir durumda değil. Yapılmış olan açıklamalara bakılır ise oyunun konusu ise Soğuk Savaş oluşturulabiliyor olacak ve Call of Duty isimli oyunun 2020’de çıkacak versiyonu, bu sene içerisinde piyasaya çıkartılacak versiyona bakılır ise hem daha da fazla zorlu hem ise daha da ürkütücü bir durumda bulunacak.

Bu söz konusu iddiaların gerçekleşip gerçekleşmeyecek olduğunu bilmek fazlasıyla da olanaklı bir durumda değil fakat LongSensation’ın geçmiş dönemde vermiş olduğu bilgiler göz önünde bulundurulduğu zaman bu söz konusu iddiaların gerçek olması az daha ağır basmaya başlamış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.