OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni Game of Thrones oyunu ne zaman çıkacak?

Yeni Game of Thrones oyunu ne zaman çıkacak?

8

 

Game of Thrones adlı seri dizi tarihine damga vurup geçmiş olduğumuz sene sona ermiş oldu. Dizi sona ermiş durumdayken HBO şirketinin yanı sıra GAEA şirketi ile birlikte Behavior Interactive şirketi Game of Thrones Beyond the Wall adına sahip bir mobil oyun çıkartacak oldukları konusunda açıklamada bulundular.

Oyunun mevcut durumdaki duyurusu, Game of Thrones adlı hayranlara finalden hemen sonrasında oyunun çıkacak olduğunu düşündürmeye başlamıştı. Hatta söz konusu oyunun diziye karşı ilgiyi bir müddet daha canlı tutabilmek amacıyla paylaşılacağı dahi düşünülmeye başlanmıştı. Fakat söz konusu oyunun yayınlanma konusundaki süreci de beklenenden daha uzun sürmüş oldu.

Game of Thrones Beyond the Wall adlı yapım geçmiş olduğumuz eylül ayı içerisinde iOS işletim sisteminde ön siparişe sunulmaya başlandı. Fakat bir müddet sonrasında oyun, App Store üzerinden geri çekilmiş oldu. Şimdi de oyunun geliştirici ekini, Game of Thrones Beyond the Wall adlı yapımın 26 Mart tarihi içerisinde paylaşılacak olduğunun duyurusunu yaptılar. Fakat 26 Mart tarihi içerisinde mobil oyunlar yalnızca iOS işletim sistemi kullanıcılarına sunuluyor olacak. Android işletim sisteminin kullanıcılarına da oyun 3 Nisan tarihinde paylaşılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.