OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni DLC paketiyle alakalı fragman paylaşıldı

Yeni DLC paketiyle alakalı fragman paylaşıldı

26

 

Battlefield 5 adlı yapım, dahil olduğu söz konusu serinin öncül üyelerinin üstüne gelişmiş bir biçimde inşa edilmiş, başarılı bir oyun olarak karşımıza çıktı. Çıkmasının üstünden tam tamına bir sene geçmiş durumda bulunan bu oyun, oyunculara fazlasıyla yüksek kalitesi bulunan bir FPS savaş atmosferi sunmuş durumda. PC platformu ile birlikte PS4 platformu ve Xbox One platformlarının üstünden oynanabilmekte bulunan Battlefield 5 adlı yapım; halen kendisini yenilemeyi sürdüren, sevenlerini çok daha fazla sevindiren güncellemeler paylaşarak tazeliğini korumayı sürdürüyor.

Oyunla ilgili olarak duyurusu yapılan en son ilave paket (DLC); konusu Solomon Adaları üzerinde geçmekte olan, Amerikanlar ile birlikte Japonların arasında yer alan çatışmaya odaklanmış ‘‘Into the Jungle’’ olarak öne çıktı. Tahmin edilmiş olandan daha az bir başarıya sahip olan Battlefield 5 adlı yapımın başarısını daha da arttıracak olduğu düşünülen ve 6 Şubat tarihinde çıkarılacağı açıklanan bu DLC paketinin ayrıntıları, paketin yeni paylaşılan fragmanı üzerinde de oyun severlere aktarılmış oldu.

Fragman üzerinde verilmiş olanlara bakılırsa DLC paketi; kazanılabilir bir durumdaki ileri seviye karakterlerin yanı sıra silahlar ve de haritalar olmak üzre pek çok yeni eklentiyi üzerinde barındırmakta. Yeni karşımıza çıkan haritalar sahil kesimlerinin yanı sıra çok derin ormanları da kapsayıp fazlasıyla renkli bir oynayış sağlamış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.