OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Yeni bir genişleme paketi geleceği açıklandı

Yeni bir genişleme paketi geleceği açıklandı

15

 

The Elder Scrolls Online isimli oyunu oynayanlar, bu bahar atında fazlasıyla önemli bir vampir problemini halledebilmek amacıyla Skyrim diyarlarına doğru yola çıkmış olacak. Eğer sizler de bir The Elder Scrolls Online oyunu oynuyorsanız batı Skyrim’de problemlere neden olan vampirlerle mücadeleye hemen başlayabilirsiniz.

Haziran ayı içerisinde geleceği açıklanan olan Greymoor isimli genişleme paketi oynayan herkesi, buz ile birlikte kar diyarlarına götürmüş olacak. Oyun oynayanların, genişleme paketi içerisinde ziyaret edecek olduğu noktalardan birisi de çok büyük bir yeraltı mağarasına kurulan Dwemer şehirlerinden Blackreach olarak öne çıkacak.

Bu söz konusu alan ise, oyuncuların Skyrim üzerinde oynamış olduklarının daha da genişletilmiş bir durumu olacak ve oynayanlar, yer altında bir tane Vampir Lord’u tarafından yönetilmekte olan yaratıklarla savaşa girecekler. Oynayanlar, öte yandan Dark Heart of Skyrim hikâyesinin mevcut durumdaki sırlarının kilidini de açmış olacak.

1 senelik uzunluğa sahip bir macera olarak öne çıkan Dark Heart of Skyrim ise, tam tamına dört tane güncelleme etrafında dönüyor olacak. Oyunun alacak olduğu 4 tane güncelleme paketi de şu şekilde: bedava bir şekilde başlangıç bölümü görevi, Harrowstorm DLC isimli bir zindan paketi, Greymoor isimli bir bölümü, ağustos ayında çıkacak DLC zindan paketi ile birlikte kasım ayında gelecek hikaye DLC’si.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.