OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Xbox Series X ile Xbox Series S’in televizyonlarda reklamları yayınlanmış durumda

Xbox Series X ile Xbox Series S'in televizyonlarda reklamları yayınlanmış durumda

12

 

10 Kasım tarihi içerisinde yeni nesildeki oyun konsollarından olarak Xbox Series X konsolunun yanı sıra Xbox Series S konsolunun teslimatlarına başlamaya hazırlanan Microsoft şirketi, konsollarına ait ilk TV reklamlarını da yayınlamış durumda. Reklam filmi içerisinde Daniel Kaluuya rol almış olduğu ve aynı zamanda Halo Infinite adlı yapımın yanı sıra Assassin’s Creed Valhalla adlı yapım kendisine yer bulmuş durumda.

Uzun bir zamandan beri hakkında konuşmakta olduğumuz ve sabırsızlıkla beklemekte olduğumuz yeni nesil konsolların ilkine kavuşmamıza bundan böyle nerdeyse tam tamına dört hafta kalmış durumda. Microsoft şirketi, Sony şirketinin PlayStation 5 konsoluna rakip olarak karşımıza çıkacak konsollarından Xbox Series X konsolu ile birlikte Xbox Series S konsolunu 10 Kasım tarihi içerisinde çıkaracak olduğu konusunda duyuru yapmıştı.

Elbette ki yeni nesildeki konsolların daha çok satması amacıyla firmalar, reklam kampanyalarını çok daha fazla çoğaltmaya başladı. Bundan sadece iki ay öncesinde pek çok yerde yeni oyun konsolunun reklamlarını yapmaya başlamış bulunan Sony şirketinin hemen sonrasında Microsoft şirketi de bugün televizyonlar üzerinde yayınlanması amacıyla hazırlamış olduğu ilk çıkış fragmanını da paylaşmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.