OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Xbox Series X ile birlikte S’in zamla beraber güncellenmiş yeni Türkiye fiyatı ortaya çıkmış durumda

Xbox Series X ile birlikte S’in zamla beraber güncellenmiş yeni Türkiye fiyatı ortaya çıkmış durumda

94

 

Oyunla alakalı dünyanın çok uzun bir zamandan beri beklemekte olduğu o an yaklaşmaya başladı ve yeni nesil oyun konsolları da yavaş bir şekilde kapıya dayanmış oldu. Bu söz konusu konsolların arasında ilk çıkış gerçekleştirecek konsolun ise Microsoft şirketinin konsollarından Xbox Series X ile birlikte Xbox Series S’in yer aldığı açıklaması yapıldı. Her iki tane konsol da ardımızda bırakmış olduğumuz hafta yurt dışında ön siparişe açılmış idi.

Lakin söz konusu bu konsolların Türkiye fiyatları üzerinde bir müddet önce garip bir olay meydana gelmişti. Ortalama iki haftalık zaman öncesinde yeni nesil oyun konsollarının fiyatlarını kendilerine ait internet sitesi üzerinden açıklanmış olan Microsoft şirketi, daha sonrasında ise bu söz konusu fiyatları hiç bir kimsenin sebebini kesin bir şekilde bilmediği biçimde kaldırmıştı.

İşte tam da bugün, o fiyatların niçin kaldırılmış olduğunu açıklayacak bir biçimde Microsoft şirketinin Xbox Series X ile birlikte Xbox Series S konsollarının resmi bir durumdaki fiyatı ortaya çıkmış oldu. MediaMarkt Türkiye’nin internet sitesi üzerinde açılmış olan sayfaya bakılırsa Microsoft şirketinin yeni nesil oyun konsollarının zamlanmış haldeki fiyatları da şöyle olmuş durumda;

Microsoft Xbox Series S’in 512 GB’lik versiyonu: 5.399 Türk Lirası tutarında
Microsoft Xbox Series X’in 1 TB’lik versiyonu: 9.299 Türk Lirası tutarında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.