OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Xbox platformunun odak noktası Game Pass olarak öne çıkacak

Xbox platformunun odak noktası Game Pass olarak öne çıkacak

200

 

 

Xbox platformunun patronu  olarak öne çıkan Phil Spencer, Halo Infinite adlı yapımın ertelenmiş olmasıyla alakalı önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Bunun, Xbox Series X konsolunun çıkışı konusunda çok fazla değişiklik yaratmayacak olduğunu da ifade eden Spencer, Game Pass ile alakalı çok büyük duyurularının yapılacağını da ifade etmiş durumda.

 

Gary Whitta’nın çekmiş olduğu Animal Talking videosuna konuk olarak katılan Phil Spencer, Halo Infinite adlı yapımın ertelenmesinin insanlar açısından ve ayrıca kendileri açısından çok büyük bir hayal kırıklığı olduğunu ifade etti. Spencer, özel bir oyunun bulunmamasının, Xbox Series X adlı konsolun çıkış stratejisi konusunda fazlasıyla büyük bir değişiklik yaratmayacak olduğunu da belirtti.

 

Xbox Series X konsolunun çıkışıyla alakalı olarak bir konuşma gerçekleştiren Phil Spencer, oyuncuların hem konsolla ilgili olarak hem ise Game Pass ile ilgili çok daha fazla şey duyacak olduğunu ifade ederken bu iki tanesinin bir araya gelmesinin oyuncular açısından çok mükemmel bir teklif olacağını da belirtti. Xbox platformunun patronu, Game Pass isimli servisin hem kendi platformları hem ise Xbox Series X almayı düşünmekte olan insanlar açısından karar verdiren bir sistem olduğunu da açık bir şekilde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.