OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Xbox Live Gold için Mart ayının bedava oyunları açıklandı

Xbox Live Gold için Mart ayının bedava oyunları açıklandı

76

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Microsoft şirketi, oyunculara farklı önemli avantajlar sunmakta olan ücretli abonelik paketleri de sunmakta. Bu söz konusu paketlerden biri de “Xbox Live Gold” şeklinde adlandırılmakta. Oyuncuların ayda 30 Türk Lirası tutarındaki gibi çok uygun sayılabilecek bir fiyattan satın alabildikleri bu paket, aylık 45 Türk Lirası tutarının karşılığında satın alınabilmekte olan “Xbox Game Pass Ultimate” paketiyle beraber herhangi bir bedel ödemesi yapmadan kullanılabilmekte. Microsoft şirketi, Xbox Live Gold aboneleri için her ay, oyunlardan bazılarını bedava bir şekilde sunmakta. Firma şimdi ise, Mart ayı içerisinde kullanıcıları beklemekte olan bedava oyunların hangileri olduğunu açıklamış bir durumda.

– Warface: Breakout (56.25 Türk Lirası tutarında)
Xbox Live Gold abonesi olanların Mart ayı içerisinde bedava bir şekilde ulaşabilecekleri oyunlardan birincisi, Warface: Breakout adlı yapım.

– Vicious Attack Llama Apocalypse (42.50 Türk Lirası tutarında)

Daha fazla VALA ismiyle bilinirlik elde etmiş olan Vicious Attack Llama Apocalypse adlı yapım, nispeten çok daha düşük bir oyundur.

– Metal Slug 3 (30 Türk Lirası tutarında)

Metal Slug 3 adlı yapım, aslında bir çok oyunseverin yakınen tanımakta olduğu bir oyundur.

– Port Royale 3 (50 Türk Lirası tutarında)

Microsoft şirketinin Xbox Live Gold aboneleri için Mart ayı içerisinde sunacak olduğu en son bedava oyun ise Port Royale 3 adlı yapım olarak karşımıza çıkıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.