OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

WWE Undefeated adlı yapım, Android ve iOS için duyurulmuş oldu

WWE Undefeated adlı yapım, Android ve iOS için duyurulmuş oldu

31

 

Çok oyuncuyla oynanan aksiyon ve strateji oyunlarından biri olan WWE Undefeated adlı yapım, iOS platformu ve Android platformu için duyurulmuş oldu. Söz konusu bu oyun, 3 Aralık tarihinden itibaren her iki platform içerisinde de indirilebiliyor olacak.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyun stüdyolarından biri olan nWay, oyuncuların gerçek zamanlı bir şekilde birbirleriyle mücadele edebilecek oldukları mobil dövüş oyunlarından biri olan WWE Undefeate adlı yapımı iOS platformu ve Android platformu için duyurmuş oldu. WWE yıldızlarıyla birlikte efsanelerini içinde barındırmakta olan WWE Undefeated adlı yapım, aksiyonla birlikte stratejiyi bir araya getirebilmeyi vadetmekte.

nWay şirketinin CEO’su görevinde bulunan Taehoon Kim, WWE Undefeated adlı yapımla alakalı gerçekleştirmiş bulunduğu açıklama içerisinde gerçek zamanlı rekabetçi bir çok oyuncuyla oynanan oyunla ilgili WWE ile ortaklık kurmaktan büyük heyecan duymakta olduğunu belirtmekteyken, WWE Undefeated adlı yapımın WWE yıldızlarının imza dövüş hareketlerinin mobil oyun içerisinde yer alacak olduğunu da belirtti.

Power Rangers: Legacy Wars adlı yapımın yanı sıra Power Rangers: Battle for the Grid adlı yapımın da arkasında yer alan firma olarak öne çıkan nWay şirketi, WWE Undefeated adlı yapım da oyuncuları çok hızlı oturum maçları esnasında karşı karşıya getirmiş olacak ve oyuncular, seçmiş bulundukları WWE yıldızına bakılırsa doğru stratejileri benimseyerek rekabetçi bir mücadeleye girmiş olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.