OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

World of Warcraft adlı yapımın çok şaşırtan sinematiği sızdırılmış durumda

World of Warcraft adlı yapımın çok şaşırtan sinematiği sızdırılmış durumda

36

 

World of Warcraft adlı yapımın Sanctum of Domination raidinin sonu geldiği zaman tam olarak neler yaşanacağı YouTube platformu üzerinde sızdırılmış durumda. Şu zamanlarda liste dışı kategorisi içerisinde yer almış olan ve bizzat World of Warcraft adlı yapımın resmi YouTube kanalı içerisinde yayınlanmış olan bir video, Sylvanas’a tam olarak neler olacağını açıkça göstermiş oluyor.

Dünyanın genelinde en çok beğenilmekte olan MMORPG oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan World of Warcraft adlı yapımın yeni raidi Sanctum of Domination’a ait durumda bulunan yeni bir sinematik sızdırılmış oldu. Shadowlands ismine sahip genişleme paketinin sonunu gösterebilecek Sanctum of Dominations ile birlikte Sylvannas ve de Jailer arasında geçmiş olan son bir olayı anlatmakta.

Şimdiden söylememizde bir yarar var, hem sızdırılmış olan sinematikte hem ise anlatabilecek olduğumuz şeylerde WoW’a yönelik çok fazla spoiler bulunmakta. Jailor, Sylvanas’ın düşünmekte olduğu gibi iyi biri olmadığını herkese göstermiş oluyor ve Anduin’i alarak portaldan gitmiş oluyor. Elbette gitmeden hemen öncesinde efsane hale gelen Lich King duruşunu göstermiş olan Anduin, bütün Alliance oyuncularını hayal kırıklığına uğratmış oluyor. Sinematiğin sonuna gelindiğinde Jailor’ın Sylvanas’a tam olarak ne yapmakta olduğunu tam bir şekilde anlaşılmıyor fakat söylentilere bakılırsa Shadowlands, Sylvanas’ı ‘undead’ şeklinde görebilecek olduğumuz en son eklenti olarak öne çıkabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.