OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition GOG üzerinde bedava oldu

Wasteland 2 Director's Cut Digital Classic Edition GOG üzerinde bedava oldu

24

 

Çok sık bir şekilde yeni ve bedava oyunlara yönelik haberlerle karşınıza gelmeye devam ediyoruz. Bugün ise Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition ismine sahip popüler oyun GOG platformu üstünde bedava hale geldi. Üstüne üstlük bu söz konusu oyun yanında Wasteland 1: The Classic Edition yapımıyla beraber gelmiş oluyor.

Nükleer felaketten hemen sonra çöl üzerinde yaşamda kalmaya ve bazı şeyleri yoluna koyma konusunda gayret eden bir ekip kurmuş olduğumuz bu oyun üzerinde strateji yeteneğinizi en sonuna dek kullanmanız gerekli. Oyun tam tamına 80 saatten daha da çok bir oynanış sunmakta. Ayrıca kıyamet sonrasındaki rol yapma oyunu üzerinde zamanın nasıl geçmiş olduğunu ise hiç bir şekilde anlamamaktasınız.

Oyun çeşidi – RPG ve Tek Kişilik
Boyutu – 9,8 GB’lik bir boyuta sahip
Steam üzerindeki değerlendirme – Çok olumlu
Normal satış fiyatı – 50 Türk Lirası tutarında
Bedava kalma zamanı – 11.12.2019 tarihi itibariyle tam tamına 48 saat kadar

Wasteland ile birlikte Fallout serilerinden alışmış olduğumuz tarzlarda bir kıyamet sonrası RPG oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun üzerinde karakterimize göre özgür bir şekilde hareket edebilmekteyiz. Bir tane kapıyı isterseniz maymuncuk kullanarak açın isterseniz de bir tekme atarak, bu tamamen sizin isteğinize kalmış kalmış.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.