OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Warzone için 3 kişilik ekipler dönüş yaptı

Warzone için 3 kişilik ekipler dönüş yaptı

14

 

Son dönemlerdeki en popüler oyunlardan biri olarak öne çıkan Call of Duty: Warzone adlı yapım, iki günlük bir aranın sonrasında üç kişilik ekiplere tekrardan yer vermiş oldu. Dört kişiden oluşan ekiplere çokta beklenen alaka gösterilmiş değil.

Bir çok battle royale oyunlarında ekip modu yer alıyor. Call of Duty: Warzone adlı oyun da tek kişilik modun yanı sıra ekip şeklinde oynamaya izin vermekte bulunan bir yapısı var.. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde oyundan kaldırıldığı açıklanan üç kişilik ekip modu, 2 gün süren bir aranın sonrasında oyuna geri dönmüş oldu.

Call of Duty: Warzone adlı yapıma 4 kişilik ekip modunun ilave edilmesiyle beraber oyuncuların bu versiyona geçiş gerçekleştirmesi konusunda bir beklenti vardı. Fakat söz konusu bu geçiş, beklenmekte olduğu kadar hızlı bir şekilde problemsiz bir şekilde gerçekleşmiş değil.

Battle Royale oyunları üzerinde ciddi bir şekilde de 3 kişiden oluşan ekiplerin çok önemli bir yeri bulunuyor. Call of Duty: Warzone adlı yapımın 150 kişiden oluşan Deathmatch modu üzerine de 3 kişilik ekiplerin tekrardan ilave edilmiş olması aslında boşuna değil. Oyun üzerinde işlemekte olan denge bu sayı üzerinde yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.