OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Warner Bros.’tan Gotham Knights duyurusu geldi

Warner Bros.'tan Gotham Knights duyurusu geldi

29

 

Warner Bros. şirketi herkesin merak içinde beklediği yeni Batman oyunlarından Gotham Knights adlı yapımı, dün akşam gerçekleştirilen özel DC FanDome etkinliği kapsamında duyurmuş oldu. Geliştirici durumdaki ekip, tanıtım videosuna ilave bir şekilde ortalama sekiz dakikalık uzunluğa sahip bir oynanış videosu da paylaşmış oldu.

2009 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan Batman: Arkham Asylum adlı yapımla başlamış bulunan Batman serisi, 2011 senesi içerisinde Batman: Arkham City adlı yapımın yanı sıra 2013 senesi içerisinde Batman: Arkham Origins ve ayrıca en son da 2015 senesinde yayınlanmış olan Batman: Arkham Knight adlı yapımla devam etmişti. Batman adlı yapım, 2010’lu senelerin en çok beğenilen oyun serilerinden bir tanesi olsa bile ortalama 5 seneden beri seride yeni bir oyun görmemekteydik.

En son Batman oyunuyla beklemekte olduğu ilgiyi görmeyi başaramayan ve olumsuz eleştirilerin odak noktası haline gelmiş bulunan Warner Bros. Montreal şirketi, geçmişi geçmiş dönemde bırakıp yeni oyunlarından Gotham Knights adlı yapımı resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Bu defa ise bizleri Arkham’dan Gotham’a götürmeye hazırlanan bu yeni oyun, Türkiye saatiyle 20:30’u gösterirken çevrimiçi ortam üzerinde başlamış olan DC FanDome etkinliği kapsamında paylaşılan bir tanıtım videosuyla beraber ilk defa gösterilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.