OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Warner Bros şirketinden müjde geldi

Warner Bros şirketinden müjde geldi

4

 

Video oyun dünyası üzerindeki en sağlam kaynaklardan bir tanesi olarak öne çıkan Kotaku, Warner Bros Interactive Entertainment şirketinin iptal edilmiş olan E3 etkinliği kapsamında merak içinde beklenen yeni yapımlarından Batman ile birlikte Harry Potter’ı açıklamayı planlamakta olduğu konusunda bilgi verdi. Oyun severlerin yolunu gözlemiş oldujları E3 2020, geçmiş olduğumuz günlerde bütün dünyayı etkisi altına almış olan corona virüsü salgınından dolayı iptal edilmiş idi.

Kotaku’nun sayfalarına taşımaya başladığı özel bir habere bakılırsa tarihinde ilk defa E3’ye katılma konusunda karar vermiş olan Warner Bros Games şirketi, yeni Batman oyunun yanı sıra ilk defa 2018 senesi içerisinde görmüş olduğumuz Harry Potter oyunu ilk sırada yer almak üzere Batman: Arkham adlı serinin arkasında bulunan İngiliz video oyunu geliştiricilerinden Rocksteady Studios şirketinin yeni oyununu tanıtmış olacaktı.

Geçmiş olduğumuz eylül ayı içerisinde ortaya çıkmış olan özel bir sızıntı, yeni Batman oyununun Batman: Arkham Legacy şeklinde isimlendirilecek olduğu şeklindeydi. Arkham Knight’ın piyasaya çıkartılmasından bu zamana ortalama bir şekilde 5 senelik zaman geçti fakat oyun, büyük performans problemleri sebebiyle PC’de geçici bir şekilde satıştan kaldırılmış oldu. Ufukta çok daha yeni bir Batman filminin olduğunu düşündüğümüz zaman, yeni bir oyunla ilgili de çok doğru zaman gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.