OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Volta modu içerisinde oyun içi satın alma olmayacağı açıklandı

Volta modu içerisinde oyun içi satın alma olmayacağı açıklandı

68

 

FIFA isimli seriye ve genel bir şekilde futbol oyunlarına yöneltilmiş olan en büyük eleştirilerden bir tanesi de, oyunun her yıl içerisinde aynı olarak çıktığı şeklindeki bir eleştiridir. FIFA 20 isimli oyunla beraber oyuna yeni bir tane mod ilave eden EA şirketi, bundan böyle sokak futbolu oynamayı da olanaklı kılmış olan bir mod geliştirmiş oldu. Bu mod için de Volta ismini vermiş oldu.

Volta isimli mod içerisinde karakterinizin görünüşünü özelleştirebilecek olduğunuz bir çok ürün olsa bile bu söz konusu ürünleri oyuncuların kendi emeklerini kullanarak elde edebilmeleri gerekli, en kötü ihtimalle başlangıç aşamalarında. FIFA isimli serinin yapımcılarından olan Jeff Antwi, oyun içinde yer alan kozmetik bir şekildeki ürünlerin oyun içinde yer alan meydan okumalardan kazanılmış olduğunu ve Volta Coin ismi verilmiş olan oyun içi paranın sadece maçları bitirip kazanılabilmekte olduğunu da ifade etti. Maçın veyahut söz konusu meydan okumanın zorluğu çoğalmaya başladıkça ödülünde de bir artış oluyor.

Antwi öte yandan bu mod içerisinde sezonlar mantığının yer alacağınız ve 1 sezonun kaba bir şekilde 1 ay kadar devam edeceğini ifade etti. Şimdilik bir sezon için bilet görünürde bulunmuyor. İçeriğin tam olarak ne kadar sık değişecek olduğunu göz önüne aldığımız zaman söz konusu bu karar kesin bir şekilde doğru gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.