OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Valve şirketinden geri ödeme açıklaması

Valve şirketinden geri ödeme açıklaması

5

Valve şirketinin geçmiş olduğumuz hafta vaat etmiş olduğu hafta sonu güncellemesi en sonunda geldi, bugün firmanın ”2019 Sandığı Depresyonu” şeklinde isimlendirilen bu olağandışı vaziyeti düzeltebilmek amacıyla ne türde adımlar atmış olduğu da ayrıntılanmış oldu.

Buna bakılır ise, bir tane kullanıcı söz konusu bu hatadan kaynaklanan bir tane sandıktan çıkmış ilk ”Olağandışı şapka” herhangi bir şekilde kısıtlama meydana gelmeden takas edilebiliyor olacak. Fakat, bu hesaplar üzerinde yer alan öteki bütün alışılmayan ürünler bu hesaplar üzerinde kalıcı bir şekilde alım ve satım işlemi gerçekleştirmekten mahrum durumda bulunacak.

Kullanıcılardan bazıları Valve şirketinin yenilenen renkli başlıklarını korumalarına izin vermiş olmasından mutlu olmuş durumdayken, piyasa o günlerde dalgalanmaktayken bu ”değersiz” durumda yer alan eşyalara para harcamış olanlar için Valve şirketi, geri ödeme yapma konusunda bir teklifte bulunacak. Bu söz konusu geri ödemeler, hatanın yürürlüğe girmiş olduğu dönem içerisinde ”Steam Community Market ya da Mann Co. Mağazası üzerinden” satın alma işlemi gerçekleşen bütün şapka ile birlikte kasa ya da anahtarların harcanmış fiyatı açısından geçerli durumda bulunacak.

Bu söz konusu geri ödeme yapma sayfası yaklaşık olarak 1 hafta içinde çevrimiçi bir durumda bulunacak. Öte yandan, Valve şirketi durumdan ötürü özür dilemeyi sürdürdü ve bu şekilde bir şeyin yeniden olmasını önleyebilmek amacıyla daha da yeni güvenlik önlemleri almış olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.