OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Valorant adlı yapımın kapalı betasında ne kadar oyuncu olduğu açıklandı

Valorant adlı yapımın kapalı betasında ne kadar oyuncu olduğu açıklandı

6

 

Riot Games şirketi, milyonlarca sayıdaki oyuncunun beğenisini kazanmış olan yeni nesildeki FPS oyunlarından VALORANT adlı yapımın kapalı beta içerisindeki günlük oyuncu sayısını açıklamış durumda. Oynanabilir bir durumda bulunduğu zaman boyunca bir çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başaran bu oyun, Riot’un ortaya atmış olduğu iddialarına bakılırsa günlük bir şekilde 3 milyon tane oyuncu tarafından oynanmaktaydı.

Bu zamana kadar sürekli olarak League of Legends adlı yapımla adını duymuş olduğumuz Riot Games şirketi, son zamanlar içerisinde daha da önemlisi yeni FPS oyunlarından VALORANT adlı yapımla isminden söz ettirir oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz nisan ayı içerisinde kapalı beta şeklinde erişime açılmış olan ve kısa zaman içinde milyonlarca oyuncu sayısına ulaşmış olan Riot Games imzasına sahip FPS oyunlarından biri olarak öne çıkan VALORANT, halen beta aşaması içerisinde olmasına karşın bir çok başarıya imzasını atmış oldu.

Bu söz konusu başarılardan bir tanesi ise oyunun kapalı beta boyunca ulaşmış olduğu günlük oyuncu sayıları olarak öne çıktı. Bunun kapsamında Riot Games şirketi, VALORANT adlı yapımın kapalı betada kalmış olduğu zaman boyunca günlük olarak 3 milyon taneye yakın oyuncu tarafından oynanmış olduğunu iddia etmekte. Bu ise halen tam sürümü gelmemiş bir oyunla ilgili olarak fazlasıyla büyük bir başarıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.