OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Valorant adlı yapımda yeni bir rekor kırılmış durumda

Valorant adlı yapımda yeni bir rekor kırılmış durumda

8

 

Valorant oyuncularından bir tanesi, dereceli durumda bulunmayan maçlarla ilgili olarak çok önemli bir kill rekorunu kırmış oldu. Dereceli oyunlar üzerinde haftalar boyunca kendini geliştirmiş olan söz konus ubu oyuncu, daha sonrasında ise normal oyunlar üzerinde çok daha düşük MMR’a sahip bulunan oyuncularla eşleşip toplam olarak 73 kill almayı başarmış oldu.

Riot Games şirketinin rekabetçi durumda bulunan birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olarak öne çıkan Valorant, şu dönemlerde kapalı beta süreci içerisinde ve 2 Haziran tarihinde ise tam sürüm şeklinde yayınlanmış olacak. Sadece haftalar içinde çok büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmış olan Valorant adlı yapımda, kapalı betanın son haftası içerisinde çok daha yeni bir kill rekoru kırılmış oldu.

Valorant oyuncularından bir tanesi ise tek bir maç içerisinde 73 kill almayı başarıp yeni rekoruyla ilgili olarak çıtayı ulaşılması çok zor bir noktaya bırakmış oldu. ”lunviu” ismine sahip olan bu oyuncu, son dönemlerde kendisine göre daha da düşük seviyedeki MMR’a (Eşleştirme Oranı) sahip oyuncular ile eşleşmiş olduklarını açıklasa bile söz konusu rekorun büyük bir başarı olduğu hiç bir şekilde yadsınamaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.