OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Valorant adlı yapım için herkese açık bir test sunucusu yolda

Valorant adlı yapım için herkese açık bir test sunucusu yolda

29

 

Daha fazla League of Legends adlı yapımla ismini duymaya alışkın olduğumuz Riot Games şirketi, birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olarak öne çıkan VALORANT adlı yapıma herkese açık test sunucusu ilave edilecek olduğu konusunda duyuruda bulundu. Test sunucularının gelecek olduğumuz senenin ilk yarısında kullanılabilir hale gelmesi konusunda beklenti var.

Kaliforniya da merkezi bulunan oyun geliştiricilerinden Riot Games şirketi, yeni birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan VALORANT’ı ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde oyuncuların beğenisine sunmuş idi. Çok kısa zaman içinde pek çok kişinin beğenisini kazanmış olan ve ayrıca milyonlarca oyuncu tarafından oynanmış bulunan bu oyun, yakın zaman içerisinde yeni gelişmelere sahne olmaya başlayacak.

Geliştirici konumunda yer aan Riot Games şirketi, web sitesi üzerinde oyuncuların sorularını açık bir şekilde ele alan bir soru-yanıt makalesi olarak öne çıkan ‘Ask Valorant’ ismine sahip yeni bir seri paylaştı. Geliştirici ekibe sorulmuş olan sorulardan bir tanesi de test sunucuları konusundaki fikir de. Ekip söz konusu bu soruyu evet şeklinde cevapladı ve VALORANT adlı yapıma yakın zaman içerisinde herkese açık bir test sunucusu ilave edileceğinin sinyallerini vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.