OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Valorant adlı yapım artık mobil cihazlarda oynanabilecek

Valorant adlı yapım artık mobil cihazlarda oynanabilecek

147

 

Riot Games şirketi, geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğu özel bir duyuru içerisinde herkesin çok sevdiği FPS oyunlarından VALORANT adlı yapımın mobil platformlara özel olarakta yayınlanacak olduğu açıklamasında bulundu. VALORANT Mobile adıyla yayınlanacağı açıklanan oyunla ilgili olarak şimdilik herhangi bir detay paylaşımı yapılmış değil.

Riot Games şirketinin çıkmasından önce hakkında çok fazla heyecanlanmış olduğumuz, çıkmasının ardından da dünyanın genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya başlanan oyunu VALORANT, bundan böyle mobil oyuncuları da sevindirmiş olacak. Geliştirici durumunda bulunan firma, yapmış olduğu özel bir duyuru içerisinde popüler FPS oyununun mobil sürümünün de çıkacak olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

Riot Games şirketi yapmış olduğu özel bir duyuru içerisinde mobil VALORANT ile ilgili olarak sadece tek bir önemli bilgi verdi, o ise oyunun adıydı. Söz konusu bu duyuruya bakılırsa oyun, ‘VALORANT Mobile’ adıyla çıkış yapmış olacak. Yani firmanın League of Legends adlı yapımı mobile taşıdığı zaman vermiş olduğu karara benzeyen bir karar görmemiş olacağız. Bilmeyenlere hatırlatmak gerekirse League of Legends adlı yapımın mobil versiyonu, ‘Wild Rift’ adıyla çıkış gerçekleştirmişti.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.