OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ünlü bir tane youtuber Minecraft üzerine Among Us inşa etmeye başladı

Ünlü bir tane youtuber Minecraft üzerine Among Us inşa etmeye başladı

16

 

TangoTek ismine sahip olan bir YouTuber, Minecraft oyunu üzerinde orijinal versiyonu ile birebir benzerlik göstereilecek yeni bir tane Among Us oyunu inşa etmeye başladı.

Tüm dönemlerdeki en iyi oyunlardan bir tanesi şeklinde nitelendirilmeye başlanan Among Us adlı yapıma benzeyen oyunlarla beraber oyun modları geliştirilmeyi sürdürüyor. Fortnite adlı yapım, Among Us ismine sahip modu ile birlikte bu oyunu benimsemiş olan ilk isimlerden bir tanesiydi.

Bu söz konusu kervana Minecraft adlı yapım da katılmış oldu ve TangoTek ismine sahip olan bir Youtuber, Minecraft adlı yapımda yer alan dinamiklerini kullanıp Among Us tarzına sahip bir oyun geliştirmeye başlamış oldu. Oyunun çok oyunculu durumda bulunan sunucusu Hermitcraft’tan faydalanan TangoTek, Among Us adlı yapımı Minecraft adlı oyun üzerinde inşa etmiş olan ilk isim olarak öne çıkıyor.

TangoTek’in gerçekleştirmiş olduğu açıklamalara bakılırsa ortalama 150.000 tane bloktan meydana gelecek söz konusu bu yeni versiyon, oyunun adeta orijinal hali gibi gözüküyor olacak ve oyunla alakalı dinamikleri de fazlasıyla benzerlik gösteriyor olacak. Fakat normal durumda bulunan oyunun tam tersine, öldürülmüş olan karakterler haritadan hemen siliniyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.