OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Unity platformu için yeni bir sürüm paylaşıldı

Unity platformu için yeni bir sürüm paylaşıldı

29

 

Popüler bir durumdaki oyun motorları arasında yer alan ve Unity Technologies şirketi tarafından geliştirilmekte olan Unity, şu anda fazlasıyla yaygın bir biçimde kullanılmayı sürdürmekte. Kullanıcılarına sağlamış olduğu kolaylığın yanı sıra çeşitlilikle sevilmekte olan oyun motorunun en yeni sürümü bugün içerisinde paylaşıldı.

Unity Technologies şirketi, bugün içerisinde paylaşmış olduğu bir gönderi üzerinde Unity 2019.3 Tech Stream adlı uygulamanın Unity Store üzerinde yerini almış olduğunu açıkça ifade etti. Unity adlı uygulamanın yeni sürümü olarak açıklanan 2019.3, 260 taneden çok iyileştirmenin yanı sıra bir takım bazı yenilikle gelmekte. Bu söz konusu yenilikler arasında en ön plana çıkmış olan da üst seviyedeki donanımları bulunan konsol ile birlikte bilgisayarlarda çok daha harika grafiklerin önünün açılabilecek olması.

Unity 2019.3 adlı sürüm, High Definition Render Pipeline (HDRP) adlı bir yenilikle beraber geliyor. Bu söz konusu teknolojiyle beraber oyunların grafikleri daha da üst seviyeye çıkmış oluyor ve oyunlar daha da keyifli bir duruma geliyor. Unity 2019.3 adlı sürüm, bunla beraber yeni bir kullanıcı arayüzüyle karşımıza çıkmış oluyor.

Unity 2019.3 adlı sürüm üzerinde kullanılacak durumda bulunan arayüz; yeni ikonlar ile birlikte çok daha iyi bir şekilde kullanıma, çok daha iyi bir şekilde performansa ve de basitliğe ev sahipliği yapmakta. Bunun sayesinde Unity adlı uygulamanın ”Editor” ile alakalı deneyimin de iyileşmesinin önü açılmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.