OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ubisoft’tan 3 tane bedava oyun

Ubisoft'tan 3 tane bedava oyun

7

 

Ubisoft, geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde bedava bir şekilde sunmuş olduğu Rayman Legends adlı yapımın yanı sıra Child of Light adlı yapım ve Assassin’s Creed II adlı yapımla alakalı çok daha yeni bir kampanya daha başlatmış durumda. Özel bir telafi kampanyası şeklinde düşünceler olabilecek bu etkinlik dahilinde söz konusu üç tane oyun, tekrardan 5 Mayıs tarihine kadar bedava yapılmış durumda.

Video oyunuyla alakalı sektörün önemli isimlerinden biri olarak öne çıkan Ubisoft şirketi, bizim haberlerimize daha fazla piyasaya sürmüş olduğu o kaliteli oyunlarla konu olmakta. Fakat son dönemler içerisinde farklı oyunlarla alakalı çok özel kampanyalar başlatmış olan firma, bir zamanların en popüler hale gelen oyunlarını birer birer bedava olarak sundu. Dünyanın genelinde milyonlarca sayıdaki oyuncuya hizmet etmeye devam eden Ubisoft şirketi, başlatmış olduğu söz konusu bu kampanyalardan görmeye başladığı ilgiden dolayı memnun hale gelmiş olacak ki şimdilerde çok daha geniş kapsamlı bir oyun kampanyası daha başlatmış oldu.

Ubisoft şirketinin başlatmış olduğu bu oyun kampanyası, ne kadar üzücü ki yeni bir kampanya değil. Firma, yakın geçmiş içerisinde kampanya kapsamına dahil ettiği üç tane oyunla ilgili olarak toplu bir kampanya başlatmış vaziyette. böylece Ubisoft şirketinin eski sunmuş olduğu oyun kampanyalarını kaçırdığı için üzülen oyunseverler, şimdi başlatılmış olan söz konusu bu kampanyaya dahil olup fırsattan faydalanabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.