OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ubisoft şirketinin gelecek dönemde daha çok yüksek kaliteli oynaması bedava oyun sunabilir

Ubisoft şirketinin gelecek dönemde daha çok yüksek kaliteli oynaması bedava oyun sunabilir

22

 

Fransız asıllı video oyun geliştiricilerinden biri olarak öne çıkan Ubisoft şirketi, gelecek zamanda oynaması bedava durumda bulunan oyunlara daha fazla ağırlık verecek olduğu duyurusunda bulundu. Firma, her geçmiş olduğumuz sene tekrardan üç ila dört adet premium AAA oyun duyurmayı sürdüreceğinin de altını çizmiş oldu.

Assassin’s Creed adlı yapımın yanı sıra Far Cry adlı yapım ile birlikte Watch Dogs adlı yapım benzerindeki pek çok popüler video oyununun arakasında yer alan isim olarak öne çıkan Fransız video oyun geliştiricisi ve aynı zamanda yayıncısı olarak öne çıkan Ubisoft şirketi, Tom Clancy’s The Division isimli serinin yeni ve oynaması bedava olacak durumda bulunan oyunlarından Heartland adlı yapımı ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde resmen duyurmuştu. Heartland adlı yapımla beraber oynaması bedava oyunlar için ağırlık vermeye başlayacak olduğu açıklanan firma, gelecek dönemdeki oyun geliştirme stratejisine yönelik olarak önemli açıklamalarda bulundu.

firmanın ardımızda bırakmış olduğumuz günkü senelik kazanç çağrısı esnasında konuşmalar gerçekleştirmiş olan Ubisoft Finans ile Mali İşler Müdürü olarak görev yapan Frederick Duguet, yapmış olduğu açıklamalarda Ubisoft şirketinin her geçmiş olduğumuz sene üç ila dört tane premium AAA oyun sunacak olmasının, bundan böyle firmanın değer yaratma dinamiklerini çok daha doğru bir biçimde yansıtmadığını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.