OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ubisoft şirketinden editör kararı

Ubisoft şirketinden editör kararı

149

 

Son dönemler içerisinde çıkartmış olduğu oyunlar üzerinde birbirine benzeyen içerikler sunmakla eleştirilmiş olan dev oyun geliştiricilerinden Ubisoft şirketi, bu söz konusu eleştirilere karşılık editör kadrosunda bir yenileme yapma planları yapıyor. Firma, söz konusu bu hamleden sonra yeni ve benzeri olmayan oyunlarla karşımıza çıkacak olabilir.

The Division 2 adlı yapımın yanı sıra Ghost Recon Breakpoint adlı oyunlarla iyi sayılabilecek bir takım satış rakamlarına ulaşmayı başaran Ubisoft şirketi, son dönemler içerisinde çıkartmış olduğu oyunlar üzerindeki benzerliklerle pek çok oyuncunun yanı sıra otorite tarafından da çok büyük bir eleştiri yağmuruna tutulmakta. Geliştirici firma, bu söz konusu eleştirilerden rahatsız olmaya başlamış bulunacak ki editör kadrosu üzerinde bir değişiklik yapma planları yapıyor

İlk önce VGC’nin değinmiş olduğu bu husus, aslına bakılırsa Ubisoft şirketinin 100 kişiden oluştuğu bilinen çekirdek kadrosunu çok daha yakından ilgilendirmekte. Firmanın çok uzun bir zamandan beri beraber çalışmakta olduğu bu kadro, günümüzde paylaşılmış olan Ubisoft oyunları üzerindeki görsel bir durumdaki tasarımlardan senaryolara dek bir çok detayın fikirlerini vermiş olan isimlerden meydana geliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.