OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ubisoft şirketinden Assassin Creed: Gold duyurusu yapıldı

Ubisoft şirketinden Assassin Creed: Gold duyurusu yapıldı

27

 

Oyun sektörünce ileri gelen isimler arasında yer alan Ubisoft şirketi, Assassin Creed sevenlere özel olarak heyecan yaratan bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılmış olan söz konusu bu duyuru, yeni bir tane daha Assassin Creed üyesinin yaklaşacağını göstermekte. Fakat söz konusu bu yeni üye, bugüne kadar alışmış bir durumda bulunduğumuz Assassin Creed oyunlarına bakıldığında biraz daha değişik olacak. ”Assassin Creed: Gold” şeklinde adlandırılmış olan bu söz konusu yeni proje, ”Audible” şeklinde adlandırılmakta.

Pekala Assassin Creed: Gold adlı bu yapımın konusu ne olarak karşımıza çıkacak? Konuya yönelik olarak gerçekleştirilmiş olan açıklamalara bakılırsa söz konusu bu proje, Aliyah Khan adına sahip birinin hikayesini anlatıyor olacak. Khan, aslına bakılırsa bir tane avcıdır fakat sokaklar üzerinde yaşam mücadelesi vermeyi sürdürmektedir. Khan, yaşamda kalabilmek amacıyla da insanları dolandırmaya çalışmaktadır. Hatta bu hususta o denli iyi bir durumdadır ki dolandırıcılık hususunda ün bile yapmış olur. Fakat yaşam, bir müddet geçtikten sonra Khan’ı suikastçi yapmış olacaktır.

Ubisoft şirketi, konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklamaları içerisinde Assassin Creed: Gold adlı yapımın çıkış tarihini kesin bir şekilde açıklamış değil. Firma, yalnızca 2020 senesinin ilkbahar dönemine işaret etmek ile yetinmiş bir durumda. Fakat böyle bir şeyin olması dahi, oyun severlerin heyecanlarını katlamaya yetmiş gibi gözükmeye başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.