OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ubisoft şirketi yeni bir battle royale oyunumu hazırlıyor?

Ubisoft şirketi yeni bir battle royale oyunumu hazırlıyor?

32

 

Şu zamanlarda çevrimiçi oyunlar üzerinde en popüler hale gelen oyun çeşidi ”Battle Royale” şeklinde isimlendirilen tür ve pek çok oyun firması da bu devasa durumdaki pastadan payını alma konusunda çok istekli. Söylentilere bakılacak olursa bu firmalardan biri de oyun dünyasının devleri arasındaki Ubisoft şirketi.

Ortaya atılmış olan iddialara bakılır sa Fransa da merkezi bulunan oyun firması, kod ismi ”Prisma Dimensions” olarak öne çıkan Battle Royale oyunlarından Hyper Scape adlı yapımı oyuncularla çok kısa bir zaman içinde buluşturmuş olacak. İddianın mevcut durumdaki sahibi de oyun endüstrisinde en güvenilir kaynaklarından biri olarak öne çıkan Rod Breslau.

Üstüne üstlük söz konusu iddialar yalnızca burda da sona ermiyor. Oyunun gelecek hafta içerisinde kapalı beta testine giriş yapacağı, oyunun açık betasıyla birlikte tam sürümünün ise 12 Temmuz tarihi içerisinde açılacak olduğu ifade edilmiş durumda. Söz konusu bu oyun; hızlı tempoya sahip tamamen füturistik bir FPS oyunu şeklinde tanımlanmakta. Hem PC platformu üzerinde hem ise konsollara çıkacağı açıklanan bu oyunun, konsollarla alakalı da yukarıda ifade ettiğimiz çıkış tarihinden daha sonra gelecek olduğu iddia edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.