OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ubisoft şirketi dijital konferans mı düzenleyecek?

Ubisoft şirketi dijital konferans mı düzenleyecek?

12

 

Oyun dünyasında yer alan en büyük etkinliklerinden biri olarak öne çıkan E3 fuarının Corona virüsü konusundaki endişeden dolayı ertelenmiş olduğu resmi bir şekilde açıklanmış oldu. Çıkması beklenen pek çok oyunun tanıtımının gerçekleştirilmiş olduğu bu etkinliğin iptal edilecek olması, gerçekleştirilecek yeni oyun duyuruları konusunda soru işaretlerinin de çoğalmasına neden oldu.

Bu hususta adım atmış olan ilk firmalardan biri de teknoloji devlerinden Microsoft şirketi olmuştu. Xbox yöneticilerinden biri olarak öne çıkan Phil Spencer, Xbox Series X ile ilgili halka açık durumda bulunan bir etkinlik değil, dijital durumdaki bir etkinlik gerçekleştirilecek olduğunun duyurusunu yapmıştı.

Oyun dünyası üzerinde yer alan pek çok popüler yapımın geliştiriciliğinin yanı sıra yayıncılığını da üstlenmiş olan Ubisoft şirketi de ”Planlamış olduğumuz bütün heyecan verici durumda bulunan gelişmeleri paylaşmamızı sağlayabilecek dijital deneyimlerle ilgili seçenekleri değerlendirmekteyiz” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Ubisoft şirketinin bu yıl gerçekleştirecek olduğu basın konferansının içeriğinin tam olarak ne olacağına yönelik pek çok şey de hala gizemini korumakta. Vikinglerin etrafında şekillenmeye başlayacak yeni Assassin’s Creed oyunun çıkış gerçekleştirmesi konusunda da bir beklenti var. Öte yandan Splinter Cell adlı yapımın dönüş yapacak olduğunu umut etmeye başlayan hayranlar da bulunmakta. Bütün bunlara ilave bir şekilde daha öncesinde ertelenmiş durumda bulunan Watch Dogs: Legion adlı yapımın yanı sıra Gods & Monsters adlı yapım ve Skull & Bones’un adlı yapımında gösterimin bir parçası olması konusunda beklentiler var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.