OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ubisoft şirketi 19 Aralık tarihine kadar bedava oyun dağıtacak

Ubisoft şirketi 19 Aralık tarihine kadar bedava oyun dağıtacak

66

 

Ubisoft şirketi, 19 Aralık tarihine dek sürecek bir yılbaşı kampanyası başlatmış olduğu duyurusunda bulundu. Bu söz konusu kampanyanın dahilinde oyuncular için her gün, bir oyun veyahut oyun içi içerik hediye edilmeye başlanacak. İlk hediyeleri de geçtiğimiz günlerde dağıtmaya başlamış olan Ubisoft şirketi, Assassin’s Creed: Valhalla adlı yapımla alakalı özel içerikler sunmakta.

Görünüşe bakılır ise yılbaşında oyuncuları düşünmekte olan tek bir platform Epic Games platformu olmayacak. Video oyunuyla alakalı sektörün en önemli isimleri arasındaki Ubisoft şirketi de benzeyen bir adım atıp, oyuncuların yüzünü güldürmeye gayret edecek.

Ubisoft şirketinin yapmış olduğu özel açıklamalara bakılırsa firma, 19 Aralık tarihine dek her geçmiş olduğumuz gün, yeni bir tane bedava içerik veyahut oyunla karşımıza çıkmış olacak. Dünyanın tamamındaki bütün oyuncuların katılım gerçekleştirebilecek oldukları bu kampanyanın dahilinde oyuncular için, oyunların yanında oyun içi içerikler de sunuluyor olacak. Misal olarak dün paylaşılmış olan kampanya üzerinde, firmanın en yeni oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Assassin’s Creed: Valhalla adlı yapımla alakalı bir takım özel içerikler sunulmakta. Üstüne üstlük oyuna sahip bir durumda olmasınız bile bu özel içerikleri, Ubisoft kütüphaneniz içerisine ilave edebilmektesiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.