OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Twitch Prime platformundan 5 tane bedava oyun müjdesi

Twitch Prime platformundan 5 tane bedava oyun müjdesi

40

 

Listemizin ilk sırasında Steam’da 49 Türk Lirası tutarından satılan Darksiders II: Deathinitive Edition isimli yapım yer alıyor.

Vigil Games şirket tarafından geliştirilmiş olan bu aksiyon çeşidindeki RPG oyunu, 14 Ağustos 2012 tarihinde piyasaya çıkartılmıştı. Yüksek çözünürlüğe sahip olan grafikleri, iyileştirilmiş bir durumdaki oyun deneyiminin yanı sıra yenilenen seviyeleri ile birlikte Darksiders II: Deathinitive Edition isimli yapım, sizin açısınızdan çok iyi bir alternatif olarak karşınıza çıkabilir.

Listemizin ikinci sırasında Steam üzerinde 32 Türk Lirası tutarından satılan Double Cross bulunuyor.

13 AM Games şirketinin geliştirmiş olduğu bu tek oyuncuyla oynanan platform oyunu, 10 Ocak 2019 tarihinde piyasaya çıkartılmıştı

Listemizin üçüncü sırasında Steam üzerinde 32 Türk Lirası tutarından satılan Planet Alpha isimli yapım bulunuyor

Planet Alpha ApS şirketinin geliştirmiş olduğu Planet Alpha isimli yapım, 4 Eylül 2018 tarihi içerisinde piyasaya çıkartılmıştı. Gizemli ve çok büyük tehlikelerle dolu olan bir gezegen üzerinde meydana gelen macerayı konu almış bulunan oyun, kaliteli grafiklerinden dolayı da dikkatleri çekmiş oluyor.

Listemizin dördüncü sırasında Steam üzerinde 18 Tütk Lirası tutarından satılan Turmoil ve The Heat is On DLC’si yer alıyor.

Gamious şirketinin geliştirmiş olduğu Turmoil, ilk önce 2 Haziran 2016 senesi içerisinde piyasaya sürülmüştü. Steam ile birlikte iOS platformları üzerinde yer alan bu oyun, sizleri 19. yüzyılların Amerika’sına götürmüş olacak. Simülasyon türüne sahip olan Turmoil, aynı zaman içerisinde 10,50 Türk Lirası tutarındaki The Heat is On DLC paketi ile beraber gelmiş oluyor.

listemizeki beşinci sırada ise Steam üzerinde 28 Türk Lirası tutarından satılan Sword Legacy: Omen bulunuyor

Planet Alpha yapımınını dağıtıcılarından biri olan Team17 Digital şirketi, bu ay 1 tane oyunu daha Prime kullanıcılarına bedava bir şekilde sunmakta. Sword Legacy Omen isimli yapım, 2018 senesi içerisinde paylaşılan bir taktiksel RPG oyunu ve aynı zamanda hikayesinin yanında grafiklerinden dolayı da sizleri kendine çekmeyi başarabilecek bir potansiyele sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.