OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Twin Peaks VR oyunuyla alakalı fragman paylaşıldı

Twin Peaks VR oyunuyla alakalı fragman paylaşıldı

24

 

Twin Peaks VR isimli yapım geçmiş olduğumuz ay duyurulmuş olmasına karşın geliştirici ekip, o dönemlerden bu yana oyunla ilgili olarak sessiz kalmayı tercih etti. Twin Peaks isimli diziden uyarlanmış olan söz konusu bu oyunun ertelenecek olduğuna yönelik çıkmış olan söylentilerin hemen sonrasında en sonunda resmi bir fragman paylaşılmış oldu ve söz konusu bu gelişme, oyunun çok kısa bir zaman içinde paylaşılacak olduğunu da göstermekte.

Twin Peaks VR isimli yapım, aslına bakılırsa türlü bulmacaları çözmenizi gerektirmekte olan bir tür kaçış odası oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun aslında birinci iki sezondan daha da önemlisi, esrarengiz bir şekildeki 3. sezona dayanmakta gibi duruyor. Fragman içerisinde dizi üzerinden pek çok spoiler alabilecek olduğunuzu da ifade edelim. Çünkü söz konusu bu fragman, 2. sezonun sonlarında Cooper’ın Kırmızı Oda’ya girmiş olduğu Glastonbury Grove içerisinde başlamış oluyor ve olaylar sürekli olarak garipleşmeye başlamış oluyor.

Twin Peaks VR isimli yapımdan gelen ilk görüntüler ise koltuklar ile birlikte heykellerin yanında Dougie Jones’un beklemeye devam ettiği Kırmızı Oda’yı göstermekte. Öte yandan dizi içerisinde beyaz at ile birlikte ağacı andırmakta olan Evolution of the Arm da göze çarpan detaylar arasında. Öte yandan söz konusu bu oyun 3. sezonda yer alan 8. bölüm içerisinden Fireman’ın sinema odası ile birlikte şerifin odası ve ayrıca Laura Palmer’ın öldürülmüş olduğu yere götürmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.