OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Türkiye’ye giriş gerçekleştirecek

Türkiye'ye giriş gerçekleştirecek

17

 

Çin’in dünya çapında büyük bir üne sahip oyun yayın platformlarından Nimo TV, sponsor olduğunu duyurduğu Gaming İstanbul etkinliğiyle birlikte Türkiye içerisinde yer alma konusunda hazırlık yapıyor. Gaming İstanbul içerisinde Influencer Lounge, ana sahnenin yanı sıra giriş bilekliği sponsorluklarını üstlenmiş olan Nimo TV, etkinlikle birlikte Türkiye’ye resmi bir şekilde giriş gerçekleştirmiş olacak.

Nimo TV platformunun CEO’su görevinde bulunan Fee Liu da, Nimo TV adlı platformun Türkiye pazarına giriş yapmasıyla alakalı bir açıklamada bulundu. Liu, Türkiye’nin tam tamına 30 milyon taneden çok oyuncunun bulunduğu çok önemli bir pazar olduğunu açıkça ifade etti. CEO, Türkiye içerisinde yer alan oyun sektöründen şirketlerle beraber çalışıp oyun ile birlikte espor sektörüne katkıda bulunmayı çok fazla istediklerini ifade etti.

Nimo TV platformunun CEO’su yapmış olduğu açıklamada Lol Partnerlik ile birlikte Beşiktaş, Dark Passage, 1907 Fenerbahçe, İstanbul Wild Cats, Galakticos, Royal Youths, 5 Ronin ve de Aurora’yla iş birliği anlaşmalarını da gelecek günlerde gerçekleşecek Gaming İstanbul aracılığıyla resmi bir şekilde duyuracaklarını ifade etti.

Nimo TV platformunun sponsoru olduğunu duyurduğu Gaming İstanbul’un ana sahnesi üzerinde, sekiz takım PUBG Mobile ile birlikte sekiz takım da Mobile Legends Bang Bang adlı yapım turnuvalarında mücadele ediyor olacak. PUBG Mobile ile birlikte Mobile Legends Bang Bang turnuvaları da Nimo TV platformunun üstünden canlı bir şekilde paylaşılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.