OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Türkiye fiyatı kesinleşti

Türkiye fiyatı kesinleşti

13

 

Mount & Blade II: Bannerlord isimli yapımla alakalı haberler son hızda gelmeyi sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz saatlerde çıkış tarihinin yanı sıra yurt dışı fiyatı konusunda açıklamalar yapılan oyunun, bugün içerisinde de Türkiye fiyatı açıklanmış oldu. 31 Mart tarihinde erken erişime açılacağı açıklanan söz konusu bu oyun, ülkemiz içerisinde de nispeten uygun fiyatla satışa sunulmuş olacak.

Geçmiş olduğumuz gün, Mount & Blade II: Bannerlord adlı yapımın çıkış tarihinin yanı sıra yurt dışı fiyatı açıklanmış idi. Oyunla alakalı yurt dışı fiyatı, bölgelere bakılarak 49.99 dolar tutarı ile birlikte 49.99 euro tutarı ve de 39.99 sterlin şeklinde belirlenmişti. Türkiye fiyatı ile alakalı da bir bilgi aktarılmamıştı.

Aslında en çok merak edilmiş olan Türkiye fiyatı bilgisi de bundan böyle elimizde. TaleWorlds adlı platform, yurt dışında 49.99 dolar tutarından piyasaya sunacak olduğu Bannerlord adlı yapımın Türkiye’de örnek hale gelmesini umut etmiş olduğumuz bir politika izleyip, oyunun mevcut durumdaki fiyatını 150 Türk Lirası şeklinde açıklamış oldu.

60 dolar tutarındaki bir fiyatla piyasaya çıkmış olan büyük çaplı oyunlar için 300 Türk Lirası tutarının üstünde paralar ödediğimiz bugünlerde, dünyanın tamamında oyuncular tarafından beklenmiş olan ve 49.99 dolar tutarının üstünden satışı gerçekleştirilen bir tane oyuna 150 Türk Lirası tutarındaki bir fiyatla ulaşabilecek durumda bulunmak, bu söz konusu topraklar üzerinde niçin daha çok oyun çıkmasının gerekli olduğunu açıklar bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.