OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Türk geliştiricinin oyunu Steam’da

Türk geliştiricinin oyunu Steam'da

7

 

Türk geliştiricilerden biri olarak öne çıkan Sedat Güç’ün geliştirmiş olduğu platform oyunlarından Bob and Prickle, beta sürümü ile birlikte Steam platformu üzerinde resmen erişime açılmış durumda. Oyunun demo sürüm versiyonunu bir haftalığına yayınlamış olan Güç, oyuncular için de çok eğlenceli bir deneyim sunmayı amaç edinmiş durumda. Oyunun tamamen kararlı versiyonunun da 2021 senesi içerisinde yayınlanması konusunda beklenti bar.

Oyunseverler için tam olarak nasıl bir deneyim sunacak olduğu konusunda meraklar bulunan bu oyun, beta sürümüyle Steam platformu üzerinde erişime açıldı ve talep eden bütün oyuncular tarafından da denenebiliyor. Oyunun kararlı versiyonuyla da 2021 senesi içerisinde tanışmış olacağız.

Bob and Prickle adlı yapım, aslında temelinde bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. Geliştirmiş olduğu oyunla alakalı açıklamalar gerçekleştiren Sedat Güç, oyunun akıcı bir durumda fakat oyunseverleri çok fazla yormayan bir yapısı bulunduğunu da ifade etmekte. 2040 senesine gidecek olduğumuz oyun içerisinde ana karakterimiz Bob ile birlikte onun yardımcısı konumunda bulunan Prickle’a yardım etmiş olacağı ve Lightbul adına sahip bir şehri kurtarmaya çalışıyor olacağız. Oyunun demo sürümü içerisinde yalnızca ana karakter olarak öne çıkan Bob’u yönetmiş olacağız. Kararlı sürüm yayınlandığında da hem Bob isimli karakter hem ise Prickle isimli karakter oynanabilir durumda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.