OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Tropico 6 adlı yapım gelecek hafta oynaması bedava olacak

Tropico 6 adlı yapım gelecek hafta oynaması bedava olacak

20

 

Efsaneleşmiş olan simülasyon serilerinden Tropico’nun son karşımıza çıkan üyelerinden Tropico 6 adlı yapım, Steam Database’e bakılır ise gelecek hafta sonunda bedava bir şekilde oynanabilir hale gelecek. Söz konusu bu oyun, şu dönemlerde ise Steam Yaz İndirimlerinin dahilinde %40 oranındaki bir indirimle satılmakta.

Şu zamanlarda en fazla kullanımı gerçekleştirilen oyun platformlarının ilk sırasında kendisine yer bulan ve liderliğini koruyan Steam, her hafta sonunda oyuncular için sınırlı zamanla bedava oyunlar sunmakta. Steam aracılığıyla sunulmakta olan bu söz konusu oyunlar, o hafta sonu süresince oyuncular tarafından indirilip komple bedava bir biçimde oynanabilmekte.

Simülasyon ile birlikte şehir kurma çeşidinin en iyi örneklerinden bir tanesi olarak öne çıkan Tropica adlı serinin son oyunlarından Tropico 6 adlı yapım, ardımızda bırakmış olduğumuz senenin mart ayı içerisinde piyasaya çıkartılmıştı. Oyun üzerindeki tek maksadımız bir lider olabilmek ve Tropico’nun yönetimini yapmak. Elbette ki tam olarak nasıl bir lider olabileceğiniz ve nasıl kararlar alacak olduğunu da komple size bırakılmış.

Tropico 6 adlı yapım, bugüne dek bir çok eleştirmen aracılığıyla yorumlanmış oldu ve bu söz konusu eleştirmenlerin nerdeyse tamamı da oyuna tam puan vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.