OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Trivia Crack, Minecraft Pocket Edition ve Drive Ahead! oyunlarının kısa incelemeleri

Trivia Crack, Minecraft Pocket Edition ve Drive Ahead! oyunlarının kısa incelemeleri

24

 

Trivia Crack adlı yapım ise, arkadaşlarınız ile bilgi yarışlarına girebileceğiniz oldukça eğlenceli bilgi oyunudur. Oyunda bir çok bilgi dalında soruları cevaplayarak arkadaşlarınızın önüne geçmeli ve havanızı atmalısınız. Sevimli arayüzü ve genel kültüre dayalı soruları ile hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz Türkçe ve popüler bir oyun. Trivia Crack bedava versiyonunda bolca reklam ve maddi sıkıntılar bulunmaktadır.

Minecraft Pocket Edition adlı yapım, uzun süredir gençlerin hem de yetişkinlerin oynamaktan vazgeçemediği macera dolu sandbox oyunudur. Milyonlarca oyuncu olan minecraft şimdi Android cihazlarımızda bizi kendine bağlatmayı başarıyor. Minecraft’da geniş dünyasını keşfederken, binalar yapmaya çalışırken, ve bir yandan da yaratıklarla mücadele edeceksiniz.

Drive Ahead! adı yapım, günden güne mobil platformlarda sevilen oyunlar arasına giren çok şahane bir oyundur. Oyunda amacımız kontol ettiğimiz aracımız ile bulunduğunuz arenadaki rakibinize çarpıp görevleri tamamlamak. 2D Retro grafikleri ve joystick kontolleri ile elinizden bırakamayacağınız Drive Ahead! içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı fazlasıyla dikkatli kararlar vererek oynamanız gereken özel bir yapım olarak öne çıkmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.